CENTRUM PRE OTVORENÚ POLITIKU
IMG_3191
21. novembra 2017

Networking night 2017 Podujatie sa konalo v rámci projektu Mini-Erasmus

Centrum pre otvorenú politiku sa zúčastnilo už na svojom druhom podujatí pod názvom Networking night. Cieľom tejto akcie bolo študentom predstaviť možnosti uplatnenia sa po ukončení štúdia na strednej škole, ako aj zapojiť sa do rôznych aktivít už počas štúdia.

Predstavili sme mladým a aktívnym študentom činnosť COP, ako aj možnosti, ktoré im prostredníctvom našich skúseností môžeme pomôcť realizovať na ich škole. Či už v rámci vyučovania alebo mimoškolských aktivít.

 Sme veľmi milo prekvapení záujmom mladých ľudí o politiku, o ktorej sa s nimi chceme rozprávať. Tešíme sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu, ako aj ďalší ročník Networking night.

Print
16. júla 2018

Téma LGBT komunity je u nás len o vlajkách na úradoch, chýbajú riešenia a obsahová debata Problematika LGBT komunity je u nás len pseudodiskusiou.

Problematika LGBT komunity je u nás len pseudodiskusiou. Chýba skutočný záujem o hľadanie riešení a o priblíženie rovnakého štandardu života pre všetkých. Slovensko zaostáva za ostatnými členskými štátmi EÚ, dokonca aj krajinami V4. Nič sa v tejto oblasti nerobí a absentuje aj reálna debata o problémoch. Je to  však vývoj, ktorému sa nie je možné […]
2018.april.27. LIF_053
16. apríla 2018

LIF Festival 2018 /VIDEO&FOTO/ Máme za sebou prvý ročník liberálneho festivalu LIF Festival 2018

Video: LIF 2018: @DiktatOnlinu  Standa HRUŠKA, YouTuber ČR StandaShow Roman KRPELAN, hovorca prezidenta SR Moderuje Michal Havran   Video: LIF 2018: Konečne víťazstvo demokracie  Iveta RADIČOVÁ, sociologička a expremiérka SR Milan KŇAŽKO, herec a politik Moderuje: Michal Havran